Колекција штапова за ходање

Корисников грб
Alexander Soloviev
Поруке: 2253
Придружен: 14 Мај 2022, 20:15

Колекција штапова за ходање

Порука од Alexander Soloviev »

Практично сви штапови од интереса за колекционаре првобитно су коришћени као модни додаци, а не у ортопедске сврхе. Ортопедски штапови који се користе за њихову намену ретко су од интереса за колекционаре.
Прилози
1.jpeg
2.jpeg
За сва питања о раду форума (Ваши предлози и коментари), као и питања о оглашавању на форуму, пошаљи ми приватну поруку. Хвала
Корисников грб
Alexander Soloviev
Поруке: 2253
Придружен: 14 Мај 2022, 20:15

Re: Колекција штапова за ходање

Порука од Alexander Soloviev »

Једини изузетак су необични украсни штапови у власништву познатих или историјских личности.
Модеран додатак не значи да је купљени штап само стајао у углу због лепоте. Готово је немогуће пронаћи штап за колекцију без трагова употребе.
Прилози
3.jpeg
4.jpeg
За сва питања о раду форума (Ваши предлози и коментари), као и питања о оглашавању на форуму, пошаљи ми приватну поруку. Хвала
Корисников грб
Alexander Soloviev
Поруке: 2253
Придружен: 14 Мај 2022, 20:15

Re: Колекција штапова за ходање

Порука од Alexander Soloviev »

Колекционарски штапови се могу даље поделити на облике дршке и материјале од којих су направљени.
Иако није неопходно да облик дршки буде важан акценат за колекцију.
Прилози
5.jpeg
6.jpeg
За сва питања о раду форума (Ваши предлози и коментари), као и питања о оглашавању на форуму, пошаљи ми приватну поруку. Хвала
Корисников грб
Alexander Soloviev
Поруке: 2253
Придружен: 14 Мај 2022, 20:15

Re: Колекција штапова за ходање

Порука од Alexander Soloviev »

Старински штапови су били модни додатак, али су били и практични и функционални предмети за свакодневну употребу. Скоро увек су били јаки, направљени од квалитетних материјала и добро састављени.
Прилози
IMG_20221205_214612.jpg
7.jpeg
8.jpeg
Последње учитавање од Alexander Soloviev дана 05 Дец 2022, 21:47, учитано 1 пут укупно.
За сва питања о раду форума (Ваши предлози и коментари), као и питања о оглашавању на форуму, пошаљи ми приватну поруку. Хвала
Корисников грб
Alexander Soloviev
Поруке: 2253
Придружен: 14 Мај 2022, 20:15

Re: Колекција штапова за ходање

Порука од Alexander Soloviev »

Модерне трске, створене као репродукције за приказ, а не за стварну употребу, обично су направљене од јефтиних материјала и нису високог квалитета.
Прилози
IMG_20221205_105744.jpg
9.jpeg
10.jpeg
11.jpeg
За сва питања о раду форума (Ваши предлози и коментари), као и питања о оглашавању на форуму, пошаљи ми приватну поруку. Хвала
Корисников грб
Саша Сакович
Поруке: 496
Придружен: 08 Мај 2022, 20:30
Место: Trstenik Srbija

Re: Колекција штапова за ходање

Порука од Саша Сакович »

👍
Ако нешто купите од мене, пошаљите ми приватну поруку. Хвала
Пошаљи Одговор

Повратак на “Стари предмети за домаћинство”