Pregled i rasprava o zavojnicama za pretragu za metal detektore:

Корисников грб
Alexander Soloviev
Поруке: 2253
Придружен: 14 Мај 2022, 20:15

Pregled i rasprava o zavojnicama za pretragu za metal detektore:

Порука од Alexander Soloviev »

Мој први Garrett ACE 250 уређај је био у оним данима када завојнице треће стране нису постојале, осим можда од истог Garrett 1350. Тада сам, један од првих, купио Sef Detech 15/12.
Данас има доста намотаја, али на овај или онај начин, у потрази за дубином, потребно је поћи од ширине завојнице - За Mars MD Tiger и Nel Hunter, то су приближно исте вредности, али су увек дубље од Маrsa, понекад, међутим, на уштрб мало више бугги при максималним добитцима.
Мagic Lab има исту ширину, али до сада мањи ауторитет.
Ако узмемо у обзир цену, величину, дубину виљушке, ја бих ближе погледао Detech Ultimate калем, или (дубље и мало теже) узео сам Nel Tornado торнадо у истој димензији. Реално, бољег нема
За сва питања о раду форума (Ваши предлози и коментари), као и питања о оглашавању на форуму, пошаљи ми приватну поруку. Хвала
Luka Darko
Поруке: 9
Придружен: 23 Мај 2022, 21:11

Re: Преглед и дискусија калемова за претрагу за детекторе метала

Порука од Luka Darko »

Јасно објашњено! Слажем се!
Корисников грб
Копач
Поруке: 330
Придружен: 17 Мај 2022, 17:28

Re: Преглед и дискусија калемова за претрагу за детекторе метала

Порука од Копач »

1). Sef Detech 1512
2). Mars MD Tiger
3). Nell Hunter
Прилози
1.jpeg
1.jpeg
1.jpeg
У Србији можете да копате детектором метала: 1) Ако сте власник земљишта. 2) Уз дозволу власника земљишта.
3) ако се ова земљишна парцела не налази у границама споменика културе. Ако нађете нешто занимљиво, не заборавите да обавестите археологе!
Корисников грб
Копач
Поруке: 330
Придружен: 17 Мај 2022, 17:28

Re: Преглед и дискусија калемова за претрагу за детекторе метала

Порука од Копач »

4). Magic Lab
5). Detech Ultimate
6). Nel Tornado
Прилози
1.jpeg
1.jpeg
1.jpeg
У Србији можете да копате детектором метала: 1) Ако сте власник земљишта. 2) Уз дозволу власника земљишта.
3) ако се ова земљишна парцела не налази у границама споменика културе. Ако нађете нешто занимљиво, не заборавите да обавестите археологе!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Дискусија о свим питањима везаним за детекторе метала и претрагу”